neděle 11. října 2015

MY FAVOURITE PLACE: SALON CRYSTAL


Ahojte! Po delší době vás zdravím a zároveň vás vítám u dlouho plánovaného článku k mému nejoblíbenějšímu a nejnavštěvovanějšímu místu v Olomouci, které patří mé nejlepší kamarádce Kristýnce. Možná si pamatujete na můj první článek k salonu Crystal, ve kterém jsem vám ho spolu i s jeho skvosty představila a vřele doporučila. Salon byl v tu dobu otevřený cca měsíc a netrvalo dlouho, než se o něm rozkřiklo. A aby ne! Koho by nenalákalo tolik překrásných šatů na jednom místě? Nicméně, o rok později vám píšu další článek, se kterým se pojí jedna velká novina.Salon Crystal se nyní nachází v nových prostorech, které jsou ještě mnohem krásnější než ty původní, proto si návštěvu salonu nesmíte nechat ujít. Najdete ho přímo v centru- na Dolním Náměstí 165/23.
Už z dálky vás upoutá skleněná výloha s figurínami oblečených v nádherných společenských či svatebních šatech, a pokud jste viděli film Báječný svět shopaholiců, můžete s ledovým klidem říci, že právě tyto figuríny vás vyloženě nalákaly dovnitř :D
V salonu nenajdete ani jedny šaty, které by vás něčím nezaujaly. Všechny mají své osobní kouzlo, odráží se v nich Kristýnčin perfektní vkus a to se mi na tom líbí ze všeho nejvíce. Můžete vybírat z několika různých střihů, stylů a barev, což beru jako velkou výhodu. Každé ženě sluší něco jiného, proto je dobré mít z čeho vybírat a s čím porovnávat.

Takže milé slečny, pokud ještě nemáte vybrané šaty na svůj maturitní ples (případně svatbu :)), určitě neváhejte a salon navštivte. Myslím si, že budete nadšené a že si každá z vás přijde na své. Salon je momentálně obohacen o několik nových modelů, které opravdu stojí za to. Na novou kolekci se můžete podívat i na facebookových stránkách salonu, které najdete tady, nebo si prohlédnout jeho webové stránky tady. Teď už jen několik mých fotek, snad se budou líbit.

Jak vás tento salon zaujal?
Které šaty byste si přály vyzkoušet?


Budu se těšit na vaše komentáře!

Krásný večer,

vaše A.

9 komentářů:

 1. Jeste ze jsem se o nem dozvedela, pristi rok tam bezim pro saty na maturitak !!

  OdpovědětVymazat
 2. To je nádhera. Salony takovýchto salonů mě vždy upoutají :)
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětVymazat
 3. kvôli tým mintovým z výkladu by som kľudne dala aj celý svoj život :( sú prekrásne! presné také si predstavujem na svoju stužkovú :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkný článek Anetko :) kdyby bylo co, četla bych dál.
  Krásné místo, krásné šatičky :) škoda, že to mám tak daleko.

  OdpovědětVymazat
 5. Nadhera, nedivim se, ze je to Tve oblibene misto! Ja bych tam byla pecena varena jako!!! :D
  InHotBlog

  OdpovědětVymazat
 6. Nádherné šaty, to bych nevěděla, jaké si dřív vybrat :)

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné! Kristýna mívala blog a byl naprosto skvělý, že? Musím tam někdy zajít.

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za Vaše komentáře :-*
A pokud se mě budete chtít na cokoli zeptat, tak:
anyzzzz@seznam.cz :)