pátek 29. května 2015

SOMETHING NEW
Všechny vás vítám u dalšího článku. Slibovala jsem vám sice outfit, ale momentální situace mi to vůbec neumožňuje. Můj milovaný Nikon skončil v servisu, a jelikož mají na opravu 30 dní, tak je možné, že se ho dočkám nejdříve až za 2 týdny. Proto doufám, že budete stejně trpěliví jako já a počkáte na něj i na nové články se mnou. Dnes vám ale ukážu, co jsem si v poslední době pořídila, z čeho mám radost a dala vám i případně tipy na výhodné nákupy.

sobota 23. května 2015

WELLNESS POBYT / HOTEL SYNOT / PART 3Ahojte! Dnes bych konečně ráda uzavřela téma wellness pobyt a pustila se do shrnutí posledního dne, který jsme tam strávili. Jelikož jsme museli být do desáté hodiny dopolední sbalení a dá se říct ,,vystěhovaní" z pokoje, neotáleli jsme a trošku si přivstali. Tedy alespoň já, abych mohla všechno v poklidu pobalit a nestresovat se, jestli máme opravdu všechno a na nic jsme nezapomněli. Vlastně i v tomto ,,poklidném" balení se to může stát, ale díky Bohu- vyvarovali jsme se tomu!

úterý 19. května 2015

HAPPY RANDOM POSTKrásný úterní den! Páni, opravdu jsem psala svůj poslední post 2. května? Taková dlouhá prodleva tady nebyla pěkně dlouho. Samozřejmě vše zapříčinilo moje učení na zkoušky a zápočty, kterých bylo požehnaně, ale naštěstí jsem všechno zvládla. V červnu už mě čekají poslední dvě ústní zkoušky a mohou mi začít prázdniny. Jupí! Ani nevíte, jak se těším! Ze čtrnáctidenního učení mi šla hlava kolem a akorát mě všechno stresovalo. Proto jsem štěstím bez sebe, že jsem to zvládla a že se mohu zase naplno věnovat svým koníčkům. Už jste mi chyběli. A co se během dvou týdnů, kdy jsem si dala pauzu od blogování, událo?