pondělí 29. června 2015

BABY BLUE JACKET


Hezké pondělí všem! Po pár dnech vás vítám u nového outfitového článku. Víkend utekl jako voda a já ho strávila hned na několika různých místech. Navštívila jsem České Budějovice, obec Temelín, kde se konal fotbalový turnaj (díky němuž jsme tam jeli a díky němuž jsme potkali i Anetu Vignerovou :D), a především překrásné město Písek. V Písku jsme s bandou přátel strávili především páteční večer, kdy jsme se najedli v příjemné restauraci, prošli se centrem a dali si tu nejvýbornější zmrzlinu.V Písku jsem byla poprvé a musím říct, že jsem si tam při večerní procházce připadala jako někde na dovolené u moře. A nejen já, ale vlastně celá naše parta. 

úterý 23. června 2015

MY PLEASURES: TED BAKER, MEL, VICTORIA'S SECRET....


Krásný večer! Při psaní dnešního postu se musím usmívat. Celým pokojem mi duní hudba a já cítím neskutečnou pohodu. Je mi fajn. Vlastně více než fajn. Asi si začínám uvědomovat, že mám prázdniny. Až do 21. září nenavštívím školu a před sebou mám celé léto a s ním spojených tolik plánů, výletů, akcí... Dokonce mi tuto radost nepřekazí ani to, že budu muset docházet na brigádu, protože se neskutečně těším, až z ní dostanu první penízky a koupím si něco, co mi udělá radost. A především chci na dovolenou! Je mi jedno, jestli k moři nebo jen někam tady v ČR, ale hlavně NĚKAM!

Máte už své plány na léto? Čeká vás toho hodně?
Chystáte se na dovču? 

Poslyšte, já se normálně pořád usmívám. A víte proč? Ne, že bych byla blázen, i když občas jsem, ale protože vím, co přichází na řadu. Fotky. Fotky, na kterých můžete vidět některé novinky, ze kterých mám obrovskou radost a těší mě! Tím se vysvětluje to usmívání! Rozhodně! 

neděle 21. června 2015

PINK TRENCHCOAT


Hezkou neděli všem! Nevím, jaké počasí panuje u vás, ale u nás je to děs a hrůza. Kde je sakra to zatracené léto? Kde je sakra to zatracené teplo? Víc sakra už použít nehodlám (nebojte!), ale jsem naštvaná. Včera i v pátek jsem byla na brigádě, kdy jsem měla dvě dvanáctihodinové směny po sobě a jenom jsem se modlila, ať zrovna není hezky a nemusí mě mrzet, že nemůžu ven. To se mi vcelku splnilo, i když včera bylo rozhodně lépe než dnes. Achjo! Pokud si zrovna nestěžujeme na práci nebo školu, tak hned poté následuje počasí a spousta dalších věcí. Zkrátka si nevybereme.

středa 17. června 2015

MY FIRST MEL SHOES


Ahojte! Když mi před týdnem dorazily moje první Mel botičky, jásala jsem jako malé dítě. Už dlouhou dobu jsem o nich snila, ale nevěděla jsem, které si vybrat. Chtěla jsem totiž takové, ze kterých budu fakt na větvi a brzy mě neomrzí. Po nekonečném projíždění stránek jsem si nakonec pořídila jako odměnu za úspěšně zvládnuté zkouškové tyto srdíčkové krásky ze spartoo.cz.

pondělí 15. června 2015

HAWAII PARTY


Krásné pondělní dopoledne! Víkend utekl jako voda, ale maximálně jsem si ho užila! Předpokládám, že i vy jste ho strávili podle svých představ, a to především tak, jak jste si naplánovali. Já tedy rozhodně- zase jsem měla všechno naplánované přesně do puntíčku. To jsem celá já. Dnes se vám zmíním o jednom z víkendových dnů, a to o sobotě, kterou jsem strávila se svou rodinou na  Hawaii párty. Mám moc ráda oslavy s určitou tématikou. Nejenže se projeví kreativita oslavence/oslavenkyně, ale také hostů, kteří jsou na párty pozvaní a jejich úkolem je vymyslet si outfit, který bude dané tématice odpovídat.

pátek 12. června 2015

HOLIDAY, WELCOME!
Hezký večer všem! Máte se krásně?  Doufám, že ano! Zakřičme teď všichni třikrát hurá (hurá, hurá, hurá), protože jsem ve středu zvládla svou poslední zkoušku, zdárně tak ukončila ročník a začaly mi oficiálně prázdniny. Ani tomu nemůžu uvěřit. Všechno učení mohu konečně hodit za hlavu až do dalšího zkouškového, což zní skvěle, nemyslíte? Kromě toho mám zpátky doma svůj foťák, takže očekávejte příval nových článků, které vás snad budou bavit tolik, jako tomu bylo dříve. Zároveň bych vám chtěla poděkovat za to, že jste byli trpěliví, a i přes mé nepravidelné příspěvky na blogu jste mi stále zůstali věrní! Děkuji <3