čtvrtek 27. srpna 2015

NEW PINK HANDBAG & LACE VEST


Než se pustím do pokračování z našeho výletování po Praze, ráda bych vám představila moje dva (respektive tři, když započítám i šortky) nové kousky, ze kterých mám druhé (vlastně letos ještě první) Vánoce. Prvním kouskem je krajková vesta s třásněmi, která na mě rozhodně čekala. Musím se přiznat, že od té doby, co mi přišla výplata z brigády, chodím o desetiminutových pauzách jenom po obchodech a zkouším věci, které bych si případně odnesla. A s takovou vážně lautr nic neušetřím, sakriš! U této vestičky tomu nebylo jinak. Šla jsem si tak na pauzu, s peněženkou v ruce, a aniž bych o tom předtím uvažovala, hned jsem zabočila do Tally Weijl. A co se tam na mě už z dálky mezi spoustou ostatního zlevněného oblečení smálo? No přeci tato vesta, ve slevě za parádní cenu a ke všemu v mé velikosti!!!

středa 26. srpna 2015

LOVELY PRAGUE / PART I.


Ahojte! Jak už víte, tak jsem se před 2 týdny vrátila z Prahy a teprve až teď jsem se dostala k tomu, abych napsala článek a zároveň upravila všechny fotky. A že jich zase je... Články rozdělím do dvou, protože jeden by díky množství fotek nenabíral konce, tak se tedy pusťme do toho prvního. Čím ale začít? Do Prahy jsem vyrážela na 3 dny, a to společně se svým přítelem. Jako pokaždé jsme byli ubytovaní u jeho bráchy a přítelkyně, a tak jsme náš první den zahájili všichni pospolu. Vyrazili jsme se podívat do centra, cestou jsme si dali božskou absinthovou zmrzlinu a podívali se k Náplavce, kde jsme si objednali Aperol Spritz a užívali si krásného počasí.

čtvrtek 20. srpna 2015

NEW IN


Hezké dopoledne! Po týdnu vás zase vítám u nového článku, který bude tentokrát zaměřený na pár novinek, které se mi doma sešly. Záměrně jsem ale vynechala kosmetiku a bytové doplňky, protože na ty připravuji samostatné posty. Pojďme se tedy kouknout, co mám nového. Květinkové tenisky z Botova mi padly do oka hned, jakmile jsem je uviděla. Ideální letní a pohodlný kousek. Květinový vzor mám velice ráda, tak jsem happy jak dva grepy, že vlastním i tyto krásné tenisky. Jediným problémem je to, že mi jsou o krapet větší, ale já si s tím určitě nějak poradím.

středa 12. srpna 2015

MY FAVOURITE COMBO


Krásné ráno všem! Jen v rychlosti hlásím, že jsem zpátky z Prahy a 3 dny, které jsem v ní strávila, jsem si opravdu užila. Navštívili jsme spoustu míst tak, jak jsme si naplánovali a na nic jsme nezapomněli. Fotek mám habaděj, takže se těším na víkend, až si všechny projdu a přichystám pro vás nějaký článek. Teď bych měla v rychlosti ,,vyházet" pár věcí z kufru a následně hned další nabalit, protože kolem 13:00 už vyrážíme směr Dinotice, kde nás s přítelem čeká třídenní wellness pobyt- rozumějme samé hýčkání, odpočinek a hlavně bazén! Jak já už se těším!!! Po třech dnech v Praze, kdy jsme byli ustavičně na sluníčku a bazén jsme neviděli ani z rychlíku, se nemůžeme dočkat, až se ochladíme a užijeme si koupání.

sobota 8. srpna 2015

RANDOM: MY BIRTHDAY PRESENTS


Krásné sobotní dopoledne! Když jsem si tak včera projížděla alba v notebooku a přemýšlela nad tím, o čem by měl být další příspěvek na blogu, vzpomněla jsem si, že jsem vám ještě ani neukázala fotky z mých narozenin- respektive fotky některých dárečků a květin, kterými jsem byla obdarována. Samozřejmě to není o žádném chlubení, i když to tak může vypadat, ale spíše o tom, že chci, abyste mou radost sdíleli společně se mnou, anebo měli případně tipy na dárky, kterými můžete potěšit své blízké právě v jejich narozeninový den :)

Já jsem byla letos ohromně překvapená a šťastná!


V okamžik, kdy jsem dostala dáreček od svého přítele, se mi splnil jeden z mých největších snů a já se rozplakala. Dojetím, nadšením, radostí..... Přítel mě objal, utřel mi slzy a já si vychutnávala ten šťastný moment.

čtvrtek 6. srpna 2015

KHAKI & LEOPARD


Ahojte všichni :) Jak jste se poslední dny měli? Já jsem měla celý víkend pracovní a následující volné dny jsem si vychutnávala naplno.Tak naplno, až jsem doma skončila se silným úpalem a spáleninami- především se spálenou hlavou, protože jsem já koza! neměla žádnou pokrývku hlavy. Strávila jsem celý den na bazénu, kde slunce svítilo o sto šest a bylo nesnesitelné vedro, takže se není čemu divit. A to jsem se, prosím, mazala! U vody vám ale přijde, že je vše OK, žádné spálení ani nepociťujete, ale najednou, když se jdete převléct, zjistíte, jak na tom ve skutečnosti jste- ovšem POZDĚ! A nejhorší na tom všem bylo, že jsem musela do práce, kde jsem trpěla jako skunk. To bych opravdu nikomu nepřála. Dnes jen polehávám a mými nejlepšími kamarády jsou momentálně Panthenol, paralen a studený obklad na čele. Doufám, že budu brzy ready.