úterý 10. května 2016

JIHLAVA/ PART III.


Ahoooj! Jdeme do finiše, aneb poslední část z Jihlavy je tady. To to trvalo, co? Snad mě omluví fakt, že jsem v zápalu učení a nemám toho zrovna málo. O víkendu se navíc chystám na Garden Food Festival do Olomouce (potkám se s někým?:)), takže o to více se snažím všechno stihnout. Tedy alespoň velkou část z toho, co mě čeká po víkendu. Nebudu otálet ani u článku a rovnou se pustím do přiblížení našeho posledního dne. 


Budík 7:30, ranní hygiena, obléknout se, nasnídat se a šup se sbalit. Asi takto vypadalo naše hektické dopoledne. V sobotu večer jsme si naplánovali, co bychom ještě rádi stihli, takže plán ,,co nejdříve odjet z hotelu" byl jasný. Tašky s věcmi jsme naskládali do auta a naposledy se vydali směr jihlavské centrum. 


Naše kroky nás dovedly až do podzemí, kde jsme si užili skvělou prohlídku s povídáním o tajemstvích, která jsou s těmito prostory spjata. Bylo to velmi poutavé a zajímavé, takže jsme odcházeli s úsměvem, rovněž obohaceni o nové informace. 

Před návštěvou podzemí jsme si ještě zašli na něco sladkého na zub do nejbližší kavárny a taky se podívali do strašidelného bludiště, které snad ani nestojí za zmínku, protože nás maximálně zaujaly filmové či pohádkové postavy. Bludiště je určené spíše pro malé děti, a i když se nám letáček, který nás nalákal dovnitř, líbil, znovu bychom tam určitě nešli. Taky se vám někdy stane, že ,,šlápnete úplně vedle" a litujete vyhozených peněz? Nálada se nám ale zlepšila hned při prohlídce podzemí, jak už jsem zmínila výše, a následně i návštěvou jihlavského aquaparku, do kterého jsme měli volné vstupenky. Ve vodě jsme si odpočinuli, vyblbli se na tobogánu (na kterém jsem byla mimochodem po několika letech) a zaplavali si ve venkovním vyhřívaném protiproudovém bazénu, i když byly venku pouhé 4 stupně. Není nic lepšího. Perfektní relax. Foťák jsem do areálu nebrala, ale kdyby vás zajímalo, jak to v aquparku vypadá, mrkněte zde.Po bazénu jsme si ještě rychle zajeli na oběd, protože jsme byli hladoví jako vlci, a po něm už ,,hurá" domů. Samozřejmě se nám nechtělo. Uteklo to šílenou rychlostí, ale bylo to super! Na Jihlavu budeme rádi vzpomínat <3 Doufám, že se vám poslední část líbila, i když má podstatně méně fotek než části předešlé.Mějte se krásně,

vaše A.

5 komentářů:

  1. jé to muselo být super:)) krásný výlet:)

    OdpovědětVymazat
  2. Skvělý článek a fotky:-) Do Jihlavy bych se někdy také chtěla podívat:-)
    www.jdeocestu.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za Vaše komentáře :-*
A pokud se mě budete chtít na cokoli zeptat, tak:
anyzzzz@seznam.cz :)