pondělí 8. srpna 2016

IT'S TIME TO CELEBRATE


Krásné odpoledne. V prvé řadě bych vás ráda přivítala u nového článku a rovnou se i zeptala, jak se máte zrovna při pondělku, jestli vás třeba potkalo něco radostného nebo naopak vás něco rozčílilo? V druhé řadě opět odbočím a vezmu vás s sebou na sobotní narozeninovou párty do baru Koktejly&Sny v Olomouci, kde naše Lucinka oslavila své 30. narozeniny. Její věk zmiňuji úmyslně (stejně byste to z fotek poznali, haha), jelikož Lucinka je zářným příkladem, že věk je pouhé číslo a že mladě, krásně a spokojeně můžete vypadat jak v 18, 20, 25, 30 letech, tak i na sklonku života. Vždy záleží na tom, jak se ke svému osudu a životu člověk postaví a jak se popere s případnými nesrovnalostmi. Lucinka nám jenom kvete! Kdo by nechtěl vypadat ve třiceti maximálně na pětadvacet? A to už jsem ji možná i přidala. Pohodlně se tedy usaďte, jdu vás s sebou vzít na nebezpečnou jízdu v originálním retro baru, kde všechno, co se onoho večera událo, zůstane navždy utajeno v jeho prostorech...


Lucinčina párty vypukla krátce po sedmé hodině večerní, kdy jsme se postupně všechny sešly a mohly tak začít s dlooooooouhými, ale upřímnými gratulacemi. Lucince jsme na její přání pořídily koženou peněženku DKNY, kterou si vyhlídla. K ní jsme ji nechaly navázat květiny v růžovobílém odstínu a vyrobily ji album plné vzpomínek s různými zábavnými popisky. Samozřejmě se neobešlo bez některých pikantností, které neměly raději spatřit světlo světa, ale náramně jsme se pobavily. Účel splněn. Po gratulacích jsme si připily šampaňským na Lucinčino zdraví, poprosily barmany o společnou fotku a pustily se s chutí do občerstvení, které lahodilo našemu oku. Lucinka se obávala, že bude jídla nedostatek, nad čímž jsem se docela pousmála, jelikož jsem konečně viděla jiného starostlivého člověka pořádajícího oslavu narozenin než sebe samotnou. Samozřejmě si s tím nemusela vůbec lámat hlavu, několik chlebíčků jsme dokonce nechávaly barmanům, ať si taky pošmáknou, haha. Po přípitku přišly na řadu koktejly. Jejich nabídka byla tak obsáhlá, až jsme si některé z nás nechaly poradit přímo od barmanů. Já osobně jsem měla výborné malinové Frozen Daiquiri. Mňam!Následně jsme si povídaly, neustále něco fotily a užívaly si společného večera. Na devátou hodinu večerní jsme se na Lucinku spikly a objednaly ji narozeninový kýbl Sex on the beach, který ji s hořící prskavou za hudební retro znělky ,,Happy Birthday" přinesla barmanka i s osobním pogratulováním. Bylo to moc krásné a dojemné. a takových fotek mám většinu... takových, kde se směji jako blázen a nedívám se do foťáku...haha!Po půlnoci se k nám dostavila taneční nálada, takže jsme dopily poslední drinky nebo vína a vyrazily vzhůru do ulic. A zjistily jsme, že diskotéky už nejsou nic pro nás. Haha. To si nedělám legraci. Rozčilovali nás tam lidé, kteří se neuměli chovat a o těch otravných ani nemluvím. V dnešní době si asi každý myslí, že na diskotékách jsou všichni nezadaní a hledají někoho do páru, což je ta největší chyba. Potom se banda ZADANÝCH holek vydá na diskotéku za účelem si zatancovat a odchází s otrávenými obličeji. Jak to máte vy? Řešíte něco podobného? 

Tak. A jsme na samotném konci dnešního článku. Doufám, že se vám líbil a třeba vás opět něčím inspiroval. Lucinčinu oslavu jsme si parádně užily a dlouho na ni budeme s úsměvem vzpomínat.


Mějte se moc krásně, brzy se zase ozvu!

Vaše A.

6 komentářů:

 1. Krasne! To se vam povedlo! Krasny holky maj v ty Olomouci ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. How fun.. locks great!!!

  https://www.blogger.com/home

  OdpovědětVymazat
 3. wau, tak táto slečna naozaj vyzerá skvele :) pripomína mi trošku Nataliu Oreiro :)))
  všetko najlepšie prajem :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 4. Všechno nejlepší! :) A krásné fotky! :)
  Mr. Kev

  OdpovědětVymazat
 5. Super fotky, jde z nich strašně fajn atmosféra :) Všechno nejlepší Lucince! :D :)

  Nikola Mills

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za Vaše komentáře :-*
A pokud se mě budete chtít na cokoli zeptat, tak:
anyzzzz@seznam.cz :)