úterý 26. ledna 2016

NEW IN: MAKEUP REVOLUTION, RIMMEL LONDON, SEPHORA aj.


Jak jsem slíbila, dnes jsem tady s kosmetickými novinkami, které jsem buďto dostala pod stromeček, nebo mě čekaly na poště. Ze všeho mám tak obrovskou radost, že ani nevím, čím začít. Tento článek neberte jako recenzi, spíše vám dané produkty ve stručnosti představím a třeba vás inspiruji k tomu, abyste si je časem také pořídili.

Začnu asi tím úplně nejroztomilejším, a to paletkou ze Sephory, kterou jsem dostala od mamky.

pátek 22. ledna 2016

SNOW


Ahoj, ahoj, ahoj!

Neuvěříte, ale včera jsem měla KONEČNĚ poslední zkoušku, a to ústní z české morfologie, na kterou jsem se učila zhruba týden a dala mi pěkně zabrat. Ale ten pocit, když odcházíte ze zkoušky s úsměvem, s áčkem v rukávu a chcete do celého světa vykřičet, jak moc jste šťastní, protože vám spadl obrovský kámen ze srdce? K nezaplacení. Jsem na sebe tak hrdá! Teď už jen dopíšu referát, pořádně promyslím téma bakalářky, které musím do konce ledna nahlásit a naplno si vychutnám čtrnáctidenní nicnedělání, než mi začne nový semestr. A co vy? Už máte zdárně po zkouškách?

čtvrtek 14. ledna 2016

2015 LOOKBACK & BIG THANK YOU


Ahojte!

Po skoro čtrnáctidenní odmlce jsem zase zpět- optimisticky naladěná a s chutí psát spoustu nových článků. Tentokrát byla moje odmlka zcela neplánovaná, bohužel někdy věci nevycházejí tak, jak si člověk představuje, a proto se tak stalo i teď. Můj notebook už přesluhuje, mám ho několik let a abych se přiznala, už jsem se s ním začala pomalu loučit. Nakonec jsem mu dala ještě šanci, s taťkou jsme ho dali k opravě a jupíjej, notebook zase ožil a nějakou dobu mi snad ještě poslouží. Druhá věc se má tak, že jsme společně s přítelem oba onemocněli, takže jsme celé dny trávili pod peřinou u filmů. Musím zaklepat, že je mi už konečně lépe. Přítel je na tom hůř, dostal i antibiotika, ale věřím, že mu pomůžou a bude brzy fit. Poslední věc, kterou bych ještě zmínila, než se pustím do článku, je zveřejnění termínu mé poslední zkoušky letošního semestru, která mě čeká 20. ledna. A právě kvůli tomu jsem začala zase šílet. Je toho tolik, až se obávám, že se to nestihnu naučit, což bych si ani přinejmenším nepřála. Proto teď nemám pomyšlení na nic jiného (vlastně mám, ale musím si to zatrhnout!) než na učení a drtím se, drtím a drtím. Ehm, včera jsem tedy začala a není to žádná sláva, musím dát ale hlavu vzhůru a máknout, protože čím blíže budu mít termín zkoušky na dosah, tím více budu nervózní. Nemám ráda ústní zkoušky, fakt ne! Nejhorší ze všeho. Takže pokud se i vy teď doslova mordujete a válčíte s učením, držím vám palečky, abyste všechno zvládli a hlavně, aby vás nedohnal stres, jako dohání mě před každou zkouškou i zápočtem. 

Teď ale šup k novému článku, který píšu tak trošku pozdě, ale i přesto si ho nedokážu odpustit. Moc se těším, až si připomenu celý rok 2015 prostřednictvím fotek a vy si ho tak (doufám!) užijete se mnou. Rok 2015 byl ve všech směrech docela podařený, samozřejmě by se našly dny, které bych nejraději vymazala z paměti, to ne, že ne, ale víceméně jsem si tento rok užívala, co se dalo a jen tak na něj nezapomenu. Pusťme se tedy do toho, fotek mám pro vás habaděj.

pondělí 4. ledna 2016

NEWS from BORNPRETTYSTORE.COM


Všechny vás vítám v novém roce a chtěla bych vám popřát, ať je ten nový rok s šestkou na konci jen a jen šťastný a spokojený! Doufám, že jste konec roku 2015 a začátek příchozího roku řádně oslavili a budete na něj rádi vzpomínat. Já jsem letošní Silvestr strávila s přítelem, sestrou, jejím přítelem a dalšími přáteli u kamarádky na bytě. Bylo to moc fajn, dokonce mi na druhý den nebylo nijak zvlášť zle (a to je po Silvestru co říct, haha). 

Než se pustím do mé obvyklé rekapitulace předešlého roku, kterou můžete na blogu očekávat již brzy, ráda bych vám ukázala další novinky z eshopu bornprettystore.com.