čtvrtek 26. května 2016

NAOMI CAMPBELL- BOHEMIAN GARDEN


Tento týden tak krásně začal. Hned z jeho startu se mi totiž do rukou dostala nová vůně Bohemian Garden od Naomi Campbell, která je typicky jarní či letní. Je svěží, je hravá a má krásný design flakonku. Máte chuť si zasoutěžit? Pokud ano, ráda vám poskytnu důležité informace o soutěži, ve které můžete vyhrát letenky po Evropě nebo hodnotný dárkový balíček. Stačí zajít do kterékoliv drogerie DM v období od 18. 5.- 21. 6. 2016 a zakoupit vůni Naomi Campbell, ke které obdržíte u pokladny krásnou květinovou čelenku jako dárek. Následně se s vůní i čelenkou vyfotíte na Instagram a budete sbírat ,,srdíčka". Věřím, že některá z vás bude ta šťastná výherkyně. Držím vám pěsti! Soutěž i vůně je skvělá, tak určitě neváhejte a zúčastněte se. Pokud by vám moje informace nestačily a chtěli byste vědět více, koukněte na stránky ncbohemiangarden.cz.

pondělí 23. května 2016

LACE & PINK


Outfit, který má v sobě trochu toho romantického ducha, je konečně na světě. Tohle nedělní focení bylo obzvlášť příjemné a zábavné. Možná proto, že bylo tak krásné počasí, anebo proto, že mě přítel fotil po delší době, takže mě ještě nestačil mít plné zuby. Jedno z toho dozajista. Z fotek taky sálá můj upřímný a spokojený úsměv, který je momentálně spíše vzácný než častý. Ale musím uznat, že už je to mnohem lepší. I dnes jsem se po úspěšně zvládnuté ústní zkoušce z literatury cítila fajn. Hlavně mě překvapila Lucinka, která mi dodatečně přála k svátku s nádherným balením makronek a růží v ruce. Co více si přát. Takové situace a dárečky vám vždycky vykouzlí úsměv na tváři, ať už chcete nebo ne- tomu se neubráníte. A jsem za to ráda! K outfitu, který mám v dnešním postu na sobě, bych napsala jen pár slov. Krajkovou halenku se spadlými rameny mám poslední dobou nejraději a ještě raději k ní nosím světle růžové džíny z C&A. Bohužel (nebo spíše bohudík) v nich stále více plavu, jelikož jsem zhubla nějaké to kilo, a i když mi ještě před měsícem seděly dobře, dnes tomu tak pro změnu není. Měla bych být ráda, ale když ony byly moje oblíbené...Teď se akorát všude krabatí a padají mi z pasu, neustále je musím potahovat nahoru, což mě (nečekaně) pěkně štve. Novinkou jsou ale sluneční brýle a především kabelka z eshopu Ladylove.cz, kterou jsem si v neděli vzala poprvé ven.

neděle 22. května 2016

MY LAST DAYS


Krásný večer, moji nejmilejší čtenáři! Už se mi po vás stýskalo. Poslední dobou se kolem mě děje tolik nepříjemných věcí, až se divím, že mě ještě nikdo nesbírá ze země. A to jsem k tomu neměla zrovna daleko. Život není jen procházka růžovou zahradou. Někdy si pro vás připraví ,,pikantnosti", se kterými ani náhodou nepočítáte, a o to více vás zlomí. Zlomí vás natolik, že odmítáte bojovat. Odmítáte dělat cokoliv pro záchranu toho ,,starého dobrého já", protože myšlenky uvnitř hlavy jsou silnější. Nutí vás k něčemu, co vlastně ani nechcete. Jde jen o špatné načasování. To se někdy stává. Nejdůležitější je zvednout hlavu, zatnout zuby, klidně i pěsti, ale jít dál. Škoda, že někdy to není vůbec lehké... Hlava říká něco jiného, srdce taky. Jak se rozhodnout? Nechci na vás přenášet špatnou náladu, nebo se vám vyzpovídat, spíše jsem chtěla, abyste věděli, že na tom momentálně nejsem zrovna nejlépe a ani si netroufám říct, kdy budu. Možná až po zkouškovém? Kdy alespoň opadnou stresy ze školy? Možná. Bohužel i to bude až za dlouho. Mám před sebou ještě pět ústních zkoušek a dva zápočty a už teď se cítím na pokraji sil. Jsem hrozně unavená a jediné, co bych si v tomto momentě přála, je pořádně se vyspat. Dlouho. Teď se ale s radostí a chutí pustím do nového článku, ve kterém vám povím, co jsem (kromě učení) dělala nebo z čeho se těšila poslední 2 týdny, protože nejdůležitější ze všeho, je obklopovat se těmi správnými lidmi a věcmi, které vás činí šťastnými.

úterý 10. května 2016

JIHLAVA/ PART III.


Ahoooj! Jdeme do finiše, aneb poslední část z Jihlavy je tady. To to trvalo, co? Snad mě omluví fakt, že jsem v zápalu učení a nemám toho zrovna málo. O víkendu se navíc chystám na Garden Food Festival do Olomouce (potkám se s někým?:)), takže o to více se snažím všechno stihnout. Tedy alespoň velkou část z toho, co mě čeká po víkendu. Nebudu otálet ani u článku a rovnou se pustím do přiblížení našeho posledního dne. 

středa 4. května 2016

JIHLAVA/ PART II.



Ahojte! Všechny vás vítám u pokračování, týkajícího se našeho pobytu v Jihlavě. Chtěla jsem se vám s novým článkem ozvat už o víkendu, nakonec ale nebyl vůbec čas. Už od pátku jsem se totiž učila na zkoušku z literatury a řeknu vám, že je až neskutečné, jak tento semestr rychle utekl. Vždyť ještě nedávno jsem měla zkoušku z morfologie (tuším na konci ledna) a najednou je konec letního semestru a s ním další zkouškové. Fakt paráda! Přeji tedy všem studentům, ať se vám všechno podaří a máte co nejdříve prázdniny! V to totiž doufám i já. Už se na ně tolik těším! V sobotu jsme poprvé grilovali, odstartovali tak ,,grilovací sezónu" a já si hned zavzpomínala na loňské léto, které bylo boží. Snad i to letošní bude stát za to. Omlouvám se, že jsem zase trošku odbočila od tématu dnešního článku, jdu to hned napravit. O tom, co jsme s přítelem dělali druhý den našeho pobytu, se dozvíte níže.