pondělí 29. srpna 2016

BLACK FOREVER


Černá barva je základem mého šatníku. Vlastně ještě společně s bílou a šedou. S těmito barvami se vedle šlápnout nedá. I ti nejméně kreativní lidé, kteří se o módu až tolik nezajímají, dokáží vytvořit perfektní look seskládaný právě z těchto základních barev. Když jsem si čtvrteční ráno na dovolené vybírala, co si vezmu na sebe, automaticky jsem sáhla po své pohodlné asymetrické sukni, která je vepředu kratší a vzadu delší. Jelikož jsem věděla, že budeme zase celý den na nohou, zvolila jsem k ní slip-ony. Mám ráda takové kousky oblečení, které se snadno kombinují a můžete s nimi vykouzlit elegantní outfit i naopak sportovnější. Do sukně jsem zastrčila pruhované tričko ze Stradivaria a celkový outfit završila koženkovou bundou, kterou kdybych mohla, nosím snad pořád. Tímto outfitem jsem udělala radost převážně svému příteli, protože se mu velmi zalíbil. Klidně by mi k němu místo slip-onů zvolil i tenisky. Naprosto souhlasím. Tak třeba příště, až budu mít nějaké po ruce!

pátek 26. srpna 2016

RIMMEL LONDON NEWS


Kdy naposledy byl na blogu (vyjma parfémů) článek s tipy na kosmetiku? Podle všeho, co jsem se dívala, tak v březnu. To už je pěkná doba. Nicméně se to pokusím napravit dneškem, jelikož mám pro vás hned několik skvělých novinek od Rimmel London. Mám je doma už delší dobu, takže jsem je poctivě již několik týdnů testovala a s jistotou mohu říci, který z výrobků stojí určitě za to si pořídit. Musím ještě zmínit, že Rimmel slaví 15 let spolupráce s modelkou Kate Moss a právě při této příležitosti vznikly nové rtěnky v luxusním rosegold obale, které jsou skvělé nejen díky překrásnému obalu. Také laky Supergel byly doplněny o nové odstíny, z čehož plyne, že by takových oslav mohlo být více, haha. A vůbec- řekli byste, že už je to 15 let, kdy spolu Rimmel s Kate začali navzájem spolupracovat? Já si vybavuji první reklamy v televizi a rozhodně mi nepřipadá, že mezitím už uběhlo tolik času. Alespoň vidíme, jak je čas skutečně pomíjivý. Proto ho nebudeme ztrácet ani teď a rovnou se pustím do představení všech kosmetických novinek, které nás zkrášlují a my se s nimi cítíme o level výše. 

středa 24. srpna 2016

SUMMER VACATION/ NOVÝ BOR/ DAY 1


Je to už pět dní, co jsme se vrátili domů z dovolené a já jsem stále plná zážitků a dojmů, které jsem ještě nevstřebala. Nejraději bych se vrátila zpátky a naplánovala další hromadu výletů po okolí, protože jsme nestihli ani čtvrtinu z těch překrásných míst, které stojí za to vidět na vlastní oči. Jsem ale vděčná za všechno, co jsme naopak stihli, i když to obnášelo každodenní brzké vstávání a celodenní stání na nohou. Nelituji ničeho. Lituji opravdu jen toho, že dovolená rychle utekla. Není to ale nic nového pod sluncem, bývá to tak zpravidla vždycky. A je jedno, jestli jedete na 3 dny, měsíc nebo třeba celý rok. Vzpomínky, zážitky i fotky vám ale nikdo nevezme, proto se pojďme společně ohlédnout za naším prvním dnem. Tedy za dnem, který obnášel zdlouhavou cestu na téměř druhou stranu republiky, ubytování se v hotelu a následnou procházku po městě.

pondělí 22. srpna 2016

COMFY


Ahojte. Po týdnu vás zase zdravím a než se pustím do článků z dovči, ukážu vám jeden z outfitů, který jsem měla na sobě. Je momentálně jeden z mých nejoblíbenějších a nejpohodlnějších. Dokážu v něm strávit klidně celý den a mít se fajn. DW hodinky jsou skvělým minimalistickým doplňkem a k růžovo-šedo-bílé kombinaci se perfektně hodí. Elegantní styl s podpatky se mi hodně vzdálil, řekla bych dokonce, že je mi už v 80 % cizí. Raději sáhnu po slip-onech, teniskách nebo espadrilkách, a to klidně i k sukni, což můžete vidět i v tomto případě. K létu patří samozřejmě i sandálky, které nosím bez výjimky i já, ale volím vždy takové, které jsou bez podpatku a cítím se v nich pohodlně. Když jsem si totiž měla po dlouhé době obout podpatky a vyrazit do společnosti, panikařila jsem právě z toho, že už v nich neumím chodit a necítím se ve své kůži. Vím, že hezky prodlouží nohy a postava rázem působí jiným dojmem, ale i přesto zůstávám svá a s podpatky už se pravděpodobně nesžiji. Jste na tom podobně jako já a chodíte v podpatcích spíše výjimečně na zvláštní příležitosti (třeba na plesy, do divadla, apod.), nebo je preferujete před pohodlnější obuví?

pondělí 15. srpna 2016

SATURDAY


Hezký začátek týdne všem. V době, kdy čtete tento článek, jsem už pravděpodobně zhruba hodinu na cestě do Nového Boru. Možná se ptáte, co právě tam. Dočkala jsem se a konečně i já vyrážím na pětidenní odpočinkovou dovolenou- společně s přítelem, se sestrou a jejím přítelem. Pobyt je relaxační včetně wellnessu, tak doufám, že budeme nadšení a obohaceni o spoustu nových zážitků z našich výletů. Nemůžu se dočkat. Určitě budu fotit, co se dá, takže se brzy můžete těšit na články z našich cest a celkové dovči. Prozatím mne můžete sledovat na instagramu. Dneska bych vám chtěla ukázat fotky ze sobotního prima stráveného dne s přítelem a rovnou vám dát i dva tipy na moje oblíbená místa buď přímo v centru Opavy, nebo blízko ní. A samozřejmě se nebudou týkat ničeho jiného než jídla. Kdo by ho nemiloval?

středa 10. srpna 2016

THIS PLACE


Pamatujete si na článek (najdete ho konkrétně kliknutím TADY), ve kterém jsem vám dala najevo své šťastné pocity z onoho báječného okamžiku? A kdy jsem vám také psala, že další nezapomenutelný zážitek přišel o tři dny později? Tak právě dnes mu bude patřit, i když s menší časovou prodlevou, celý článek. MLÝN. Co si ihned vybavíte pod slovem mlýn? Místo, kde se mele obilí na mouku? Mlynáře s čepicí na hlavě? Mlýnské kolo? Pohádku Princezna ze mlejna? Film Habermannův mlýn? V našich představách se meze nekladou. Někdo si vybaví mlýn jako budovu, která právě slouží k tomu, aby se namlelo obilí, někoho napadne mlýnské kolo u vodního mlýnu a někdo si vzpomene na lopatky mlýnu, které pohání vítr. A o takovém bude dnes řeč. O větrném mlýnu v Bravinném, který je posledním z mnoha těchto mlýnů v nedalekém okolí.

pondělí 8. srpna 2016

IT'S TIME TO CELEBRATE


Krásné odpoledne. V prvé řadě bych vás ráda přivítala u nového článku a rovnou se i zeptala, jak se máte zrovna při pondělku, jestli vás třeba potkalo něco radostného nebo naopak vás něco rozčílilo? V druhé řadě opět odbočím a vezmu vás s sebou na sobotní narozeninovou párty do baru Koktejly&Sny v Olomouci, kde naše Lucinka oslavila své 30. narozeniny. Její věk zmiňuji úmyslně (stejně byste to z fotek poznali, haha), jelikož Lucinka je zářným příkladem, že věk je pouhé číslo a že mladě, krásně a spokojeně můžete vypadat jak v 18, 20, 25, 30 letech, tak i na sklonku života. Vždy záleží na tom, jak se ke svému osudu a životu člověk postaví a jak se popere s případnými nesrovnalostmi. Lucinka nám jenom kvete! Kdo by nechtěl vypadat ve třiceti maximálně na pětadvacet? A to už jsem ji možná i přidala. Pohodlně se tedy usaďte, jdu vás s sebou vzít na nebezpečnou jízdu v originálním retro baru, kde všechno, co se onoho večera událo, zůstane navždy utajeno v jeho prostorech...

středa 3. srpna 2016

BLUE & PINK


Ahojte. Na včerejší pochůzky po městě, kdy jsem zařizovala spoustu věcí, jsem potřebovala pohodlný outfit. U nás panoval další horký letní den, proto nepadla volba na nic jiného než na kraťase a tílko. Kombinace modré, růžové a bílé se mi vždycky hrozně moc líbila, a protože jsem na své narozeniny dostala vysněné hodinky od DW, ladila jsem outfit rovnou s nimi. Abych to totiž ujasnila- od té doby, co je doma mám, bych je nejraději nosila pořád a ke všemu, což není pokaždé možné. I v tomto případě je outfit spíše elegantního rázu a hodinky spíše ležérnějšího, ale vůbec mi to nevadí. Ba naopak. Celkem mě to i baví, míchat různé styly dohromady. Alespoň to není ,,nuda" a sem tam vypadají nevšední kombinace docela dobře, co myslíte?